כללי

מסעדת סושי בתל אביב

על ידי 14 בינואר 2018 אין תגובות

להזמנת מקום במסעדה צלצלו עכשיו!
077-9965669

מסעדת סושי בתל אביב – מסעדת סורה

כשאתם מגיעים לעיר הגדולה, וחשקה נפשכם בארוחה טובה, אבל בריאה ומזינה, אין יותר טוב מלצאת לבילוי ולאכול במסעדת סושי בתל אביב. במסעדת סושי בתל אביב, תמצאו מגוון גדול של תפריט אסייתי משובח לצד מאכלים יפניים וגולת הכותרת היא הסושי לסוגיו.

חשוב לדעת, כי מסעדות סושי בתל אביב פתוחות בהרבה מקומות מרכזיים ברחבי העיר, אך עיקר הדגש שיש לשים לב אליו במסעדות סושי בתל אביב זה מידת הטריות של המוצרים המרכיבים את הסושי. הסושי הינו מאכל יפני עממי ונצרך בכמויות רבות גם בישראל. ולכן כמאכל מהיר ובריא חשיבות יתר יש למידת הטריות של המוצרים המרכיבים אותו. טריות הסושי משמרת את הערך התזונתי המרכיב אותו מסיבי התזונה, דרך הוויטמינים, החלבון והפחממות.

בר מסעדה תל אביב
מסעדת סורה הינה מסעדת סושי עשירה ומיוחדת ומהווה חלק ממסעדות הסושי של תל אביב והסביבה
בר מסעדה בתל אביב

אם בא לכם להתפנק מארוחת סושי משובחת איכותית ובריאה, מומלץ להתרחק מספר דקות מכל ההמולה התל אביבית ולהגיע למסעדת סושי בשם סורה. מסעדה הממוקמת בתפר בין רמת גן, תל אביב וגבעתיים. המקום נגיש והחניה בשפע. המקום מעוצב בסגנון ייחודי והאווירה הרומנטית משרה על כולם רוגע ושלווה והנאה מארוחת סושי מפוארת ומזינה.

בכדי לבחור מסעדת סושי בתל אביב, שימו לב גם לתנועה במסעדה כמה באים להתארח ומה אוכלים האנשים, זה יתן לכם אינדיקציה כמעט מושלמת לגבי איכות הסושי והמסעדה בכלל. גם התפריט המוצע במסעדות הסושי יש לו משמעות, מסעדת סושי בתל אביב והסביבה תעלה את יוקרתה במגוון הסוגים ומקוריות המנה. ולבסוף יש לקחת בחשבון את נראות המסעדה, נגישות, וקרבה למקומות הבילוי הנוספים שהעיר תל אביב מציעה.

במסעדה מגוון תפריטים למנות ייחודיות הנעשות מכל הלב על ידי טבחים ושפים המתמחים כל אחד בתחומו. גולת הכותרת של מסעדת סורה היא מנת הרולים של הסושי המשובחים והמגוונים מהקלאסיים והמוכרים ביותר ועד רולים של סושי מקוריים כמיטב הדמיון של מכיני הסושי במקום. בבואכם למסעדה ולבחירת המנות, תוכלו לבחור ולהרכיב לעצמכם את מנת הסושי המועדפת עליכם מבין המגוון העשיר המוצע בתפריט ובמקביל להרכיב לעצמכם מנת סושי ייחודית.

לתפריט המשלוחים לחצו כאן

יעניין אתכם : סושי ברמת גן | יעניין אתכם : מסעדה אסייתית תל אביב | יעניין אתכם : סושי בגבעתיים

בתיאבון