להזמנת מקום במסעדה צלצלו עכשיו!
077-9965669

מסעדות סושי בתל אביב

מגוון מסעדות סושי בתל אביב

ברים, מועדוני לילה, דוכני מזון אותנטיים ומסעדות שמציעות מאכלים ממטבחים שונים – כל אלה נמצאים בתל אביב, העיר הגדולה שזכתה לכינוי "מדינת תל אביב" פשוט כי נדמה שהכל בה אחר. גדול יותר, מעניין יותר, מגוון יותר וגם טעים יותר. נדמה שלפחות בתחום הקולינריה אכן מדובר בעיר מיוחדת במינה ורשתות רבות פותחות בה את סניף הדגל רגע לפני שהן משתלטות על ערים נוספות במדינה.

הדגים והירקות העטופים באורז ובאצה הפכו מזמן לשם דבר גם אצלנו, והם הביאו איתם לתל אביב גם שפה חדשה שבה מילים כמו ניגירי, טמאגו ומאקי הן אוצר מילים בסיסי שכל אחד חייב להכיר.

אחד המטבחים האטרקטיביים והמבוקשים ביותר בישראל בכלל ובתל אביב בפרט הוא המטבח היפני, שהוא מטבח עשיר ומגוון מאוד בפני עצמו, אבל בכל זאת זוכה לתהילה בזכות הסושי.

ברחוב, על הבר או בבית

כאמור, מסעדות סושי בתל אביב מציעות לכם את כל החלופות האפשריות. אנשים רבים מעדיפים לאכול את הסושי שלהם בבית, בפיג'מה, כשהם צופים בסדרת הטלוויזיה האהובה עליהם. מצד שני כולנו מחפשים מפעם לפעם תירוץ להתלבש יפה ולצאת לרחובות תל אביב הסואנים והמעניינים. אם תצאו לטיול רגלי בשדרת רוטשילד תגלו לצד שבילי האופניים והבתים היפים דוכן בלב ליבה של השדרה, ובטיול אחר ברחוב בוגרשוב תמצאו מסעדות שבהן אפשר לשבת על הבר ולשלוף סושי מהמסלול הנע, אך למסעדת סורה אין תחליף בין אם באיכות המנה ובין אם בשירות המצוין לשבח.

גם ברמת החייל וברמת אביב ובצפון דיזינגוף מסתתרות מסעדות המחשיבות עצמן יוקרתיות, אך ברגע שהמארחת של מסעדת סורה פותחת בפניכם את הדלת, מגלים מיד כי המסעדה מציעה עיצוב מושלם למקום שמגיש סושי ברמה גבוהה מאוד. נווה צדק, בזל, הארבעה וגם נמל תל אביב – בכל אחת מהן תגלו מנות סושי טעימות אך עדיין לא משתוות למסעדה יוקרתית אמיתית. בשביל מסעדות סושי בתל אביב כדאי לכם לצאת מהבית, גם בימי שרב וגם בימי גשם סוער.

סושי ברמת גן

יעניין אתכם : משלוחי סושי בתל אביב | יעניין אתכם : סושי בתל אביב | יעניין אתכם : בר מסעדה בתל אביב