כללי

איפה אפשר להשיג סושי בתל אביב במחיר משתלם ושירות איכותי?

על ידי 9 בדצמבר 2018 אין תגובות

להזמנת מקום במסעדה צלצלו עכשיו!

077-9965669

סושי בתל אביב - מסעדת סורה

מאכל הסושי אשר הגיע אלינו מהמזרח ומהמטבח היפני, תפס חזק את טעמו של החך הישראלי ולא מעט מסעדות מתמחות רק בו בעיקר בתל אביב והערי המרכז. הסושי, אשר בבסיסו ניתן למצוא אורז ואצות מגולגלים עם דג, מתהדר בשלל טעמים וסושיות רבות מכינות רולים מיוחדים בשלל צורות וטעמים ובסגנונות הגשה ייחודיים כאשר כל מנה הופכת למנת האוכל האולטימטיבי והמושלמת.  

סושי בתל אביב ברמה שעוד לא הכרתם!

בתל אביב ישנן מסעדות סושי, שמגישות  גם סושי כשר ומושפע גם ממדינות המערב, במסעדות עידנו את הטעמים כדי שהסושי יתקבל בברכה לך הישראלי. עם זאת, לא משנה כמה ננסה לעדן את הטעמים שבסושי, הדג הנא או המעושן ביחד עם אצות הים והאורז הדביק, יצרו מנה שאינה מוכרת לחך הישראלי ולא תמיד התקבלה בברכה, אלא רקעל ידי שפים או אנשים שטיילו במזרח וטעמו מהמאכל המפורסם.

סושי בתל אביב - מסעדת סורה
סושי בתל אביב - מסעדת סורה

לאחרונה הסושיות והמסעדות להכנת סושי בתל אביב החלו להתאים את הסושי לטעם הישראלי על ידי יצירת מנות רול יותר מוטעמות לטעם הישראלי ולביקוש בקרב הלקוחות הפוטנציאליים במחירים משתלמים בעיקר ובזכות חומרי הגלם המקומיים הפותרים אותם מתשלומי מיסוי לייבוא מוצרים מהמזרח. מסעדות סושי החלו לטגן את הסושי עם פרורי לחם, הוציאו את הטופו והחליפו אותו באבוקדו, פנו אל הרבנות ונתנו לסושי הכשר של ממש ובכך פתחו את הצוהר לקהל רחב שיכול לבוא וליהנות מטעמים חדשים שעוד לא הכיר במחירים משתלמים ומשירות איכותי ויעיל.

אחת המסעדות האיכותיות והמתמחות בסושי תל אביב ובה ניתן להשיג סושי טרי טעים ואיכותי במחיר משתלם ובשירות איכותי ומקצועי היא מסעדת סורה בגבעתיים. מסעדת סורה המתמחה בהגשת מאכלים מהמזרח הרחוק בכלל וממבחר מנות סושי בפרט, ניתן להשיג סושי  תל אביב איכותי וטעים בכל הצורות והטעמים והעשויים ממבחר חומרי גלם טריים ומובחרים המגיעים למסעדה מדי יום ומאפשרים לשפים המצוינים להכין לכם מנות סושי עשירות ומורכבות במקוריות וייחודיות של מסעדת סורה, ויחד עם זאת מגלים לכם טעמים שלא בטוח הכרתם, במחירים משתלמים לכל כיס ומתאימים לכל ימות השבוע. ניתן לבחור מתוך מגוון גדול ומיוחד של סושי בהרכבה אישית או לפי תפריט המסעדה.

במסעדת סורה תוכלו להשיג את הסושי הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר ועם שירות איכותי הניתן על ידי צוות עובדי המסעדה המיומנים והמקצועיים לשביעות רצונכם ולהנאה מושלמת.

יעניין אתכם : בר מסעדה בתל אביב | יעניין אתכם : משלוחי סושי גבעתיים | יעניין אתכם : משלוחים סושי תל אביב

בתיאבון